2143 huurwoningen gevonden afgelopen maand

Eindhoven (Engelsbergen) - Hastelweg

zelfstandige studio
19 m2
€ 900 per maand

Details

In Eindhoven is een zelfstandige studio uit 1929 te huur. De woning heeft een oppervlakte van 19 m2 en bestaat uit 1 kamer. De huurprijs bedraagt € 900 per maand. De servicekosten bedragen € 225 per maand. De borgsom bedraagt € 1350.

Meer woningen

Deze woning was beschikbaar tot 28 december 2025.

Algemene informatie
Plaats: Eindhoven
Provincie: Noord-Brabant
Wijk: Oud-Strijp
Buurt: Engelsbergen
Type woning: zelfstandige studio
Oppervlakte: 19 m2
Aantal kamers: 1
Aantal badkamers: 1
Postcode: 5616HK
Straatnaam: Hastelweg
Bouwjaar: 1929
Beschikbaarheid: per direct
Periode: Minimaal voor 1 jaar
Meubilering: Gemeubileerd
Stoffering: Gestoffeerd
Financiële informatie
Huurprijs: € 900 per maand (inclusief gas/water/elektra)
Servicekosten: € 225 per maand
Borgsom: €  1350
Eigenschappen woonruimte
Dakterras
CV
Energielabel D
2e verdieping
Voorwaarden woonruimte
Geschikt voor 1 persoon