2143 huurwoningen gevonden afgelopen maand

Breda (Fellenoord) - Sluissingel

2-kamer appartement
36 m2
€ 981 per maand

Details

In Breda is een 2-kamer appartement te huur. De woning heeft een oppervlakte van 36 m2 en bestaat uit 2 kamers. De huurprijs bedraagt € 981 per maand. De servicekosten bedragen € 150 per maand. De borgsom bedraagt € 1131. Beschikbaarheid: 1 maart 2026.

Meer woningen

Deze woning was beschikbaar tot 8 februari 2026.

Algemene informatie
Plaats: Breda
Provincie: Noord-Brabant
Wijk: Breda centrum
Buurt: Fellenoord
Type woning: 2-kamer appartement
Oppervlakte: 36 m2
Aantal kamers: 2
Aantal slaapkamers: 2
Aantal badkamers: 1
Straatnaam: Sluissingel
Beschikbaar vanaf: 01-03-2026
Stoffering: Gestoffeerd
Financiële informatie
Huurprijs: € 981 per maand (exclusief)
Servicekosten: € 150 per maand
Borgsom: €  1131
Eigenschappen woonruimte
Balkon
Berging
Energielabel A+