2143 huurwoningen gevonden afgelopen maand

Veldhoven (D'Ekker) - Burgemeester van Hoofflaan

kamer
12 m2
€ 490 per maand

Details

In Veldhoven is een kamer te huur. De woning heeft een oppervlakte van 12 m2 en bestaat uit 1 kamer. De huurprijs bedraagt € 490 per maand. De borgsom bedraagt € 980.

Meer woningen

Deze woning was beschikbaar tot 25 september 2025.

Algemene informatie
Plaats: Veldhoven
Provincie: Noord-Brabant
Wijk: Wijk 00 Veldhoven
Buurt: D'Ekker
Type woning: kamer
Oppervlakte: 12 m2
Aantal kamers: 1
Aantal badkamers: 1
Postcode: 5503BR
Straatnaam: Burgemeester van Hoofflaan
Beschikbaarheid: per direct
Meubilering: Gemeubileerd
Financiële informatie
Huurprijs: € 490 per maand (inclusief gas/water/elektra)
Borgsom: €  980
Eigenschappen woonruimte
Gezamenlijke keuken, douche en toilet
Eigenschappen omgeving
Nabij uitvalswegen
Nabij winkels